edycja 2006
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2006
pod patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna
Czesława Jerzego Małkowskiego

FINAŁ – 18 listopada 2006

godzina 17.00
rozdanie nagród, sala sesyjna Urzędu Miasta Olsztyn
Plac Jana Pawła II 1.

godzina 18.30
wernisaż wystawy fotografii, Galeria Rynek
Stare Miasto 24/25


Protokół z obrad jury Otwartych Mistrzostw Fotograficznych Olsztyn 2006


II Miejsce:  Romuald Fajtanowski  – „Włoskie zakamarki 5”
Rafał Radziwoniuk  – „Connolly station  (VII)”
II Miejsce:  Bartłomiej Pawelec  – „Rybak”
III Miejsce: Bartłomiej Pawelec  – „Bezimienni”
I Miejsce:  Joanna Rybczyńska  – „Abstrakcyjne wróble”
II Miejsce:  Anna Worowska  – „Parami”
III Miejsce: Cezary Dębowski  – „Tango”
I Miejsce:  Rafał Radziwoniuk  – „Manhattan ( I )”
II Miejsce:  Romuald Fajtanowski  – „Włoskie zakamarki 2”
Jury konkursu w składzie:
  • Ryszard Czerwiński,
  • Janusz Kobyliński,
  • Marek Marcinkowski,
  • Paweł Staszak,
  • Mieczysław Wieliczko.

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Olsztyna
Czesława Jerzego Małkowskiego


otrzymał Rafał Radziwoniuk
za zdjęcie  „Connolly Station  (VII)”

(reprodukcja obok)
W kategorii Człowiek przyznano następujące nagrody:


I Miejsce: Rafał Radziwoniuk  – „Connolly station  (VII)”

II Miejsce:  Bartłomiej Pawelec  – „Rybak”

III Miejsce: Bartłomiej Pawelec  – „Bezimienni”

   

Wyróżnienia:

1. Adam Zaborowski: „gdzie ja to mam…”

2. Michał Drozd: „Smutna Sławomira (brom)”, „Jacob Anderson”, „Lepiej nie budzić Agaty”

3. Natalia Lewandowska: „Światów przenikanie”

4. Piotr Piątek: „Ten moment”

5. Marcin Giba: „Londyn 1”, „Londyn 2”, „Londyn 3”







W kategorii  Architektura  przyznano następujące nagrody:

I Miejsce:  Rafał Radziwoniuk  – „Manhattan ( I )” 

II Miejsce:  Romuald Fajtanowski  – „Włoskie zakamarki 2”

II Miejsce:  Romuald Fajtanowski  – „Włoskie zakamarki 5”

III. miejsca oraz wyróżnień w tej kategorii nie przyznano







W kategorii  Natura  przyznano następujące nagrody:  

I Miejsce: Joanna Rybczyńska  – „Abstrakcyjne wróble”

II Miejsce:  Anna Worowska  – „Parami”

III Miejsce: Cezary Dębowski  – „Tango”

   

Wyróżnienia:

1. Marcin Sacha: „Zielono”

2. Jan Słodowski: „Jesień”

3. Wojciech Lisiński: „Wieś”

4. Anna Worowska: „Pod ciężarem wiatru i śniegu”

5. Piotr Piątek: „Niespokojne góry”, „Ostatnie mgły pod Świnicą”

6. Marta Chodosz: „Wietrzne inspiracje 1/3, 2/3, 3/3"
człowiek - architektura - natura
człowiek - architektura - natura