każdy człowiek
Nagrody:

I Miejsce   - Andrzej  Wiktor –  Buchurt – cykl 4 prac.
II Miejsce  - Kamil Kowalewicz – Widoki na przyszłość
III Miejsce  - Łukasz Pepol – Mamed Khalidov – II

Wyróżnienia:

Tomasz Oleś – Rasta Boy
Joanna Borowiec – Michał 2



Andrzej  Wiktor –  Buchurt – cykl 4 prac.
II.    Kamil Kowalewicz – Widoki na przyszłość.
III.    Łukasz Pepol – Mamed Khalidov – II
cała natura
mała i wielka architektura


Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
człowiek - architektura - natura
człowiek - architektura - natura
OLSZTYN, DNIA 9.12.2010

PROTOKÓŁ JURY
VIII OTWARTYCH MISTRZOSTW FOTOGRAFICZNYCH OLSZTYN 2011

W dniu 9 grudnia 2011, w siedzibie organizatora Otwartych Mistrzostw Fotograficznych – Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie – przy ulicy Dąbrowszczaków 3, odbyły się obrady Jury konkursowego w składzie:

– Izabela Jaroszewska
– Janusz Kobyliński
– Mieczysław Wieliczko
– Marek Marcinkowski
– Paweł Staszak

Pod przewodnictwem Pawła Staszaka.

Jury będąc poza wpływem jakichkolwiek czynników zewnętrznych ustala co następuje:

Grand Prix: Andrzej Wiktor  za cykl:  Buchurt
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne
Nagrody:

I Miejsce - Jakub Zdanowicz – Stok Małej Rawki
II Miejsce - Justyna Radzymińska – Nowy Jork w wodach Oceanu
III Miejsce - Łukasz Pepol – Yin & Yang


Wyróżnienia:

Michał Sikorski – Foto
Roman Lipiński – Fotosztafaż
Nagrody:

I Miejsce Sebastian Bać – mała Architektura
II Miejsce - Anna Gregorczyk – Archimetrie
III Miejsce - Karolina Jonderko – Życzymy miłego seansu


Wyróżnienie:

Jan Grzegorz Jezierski – Rynna
strona główna                regulamin 2011                 nagrody 2011                 wyniki konkursu 2011
edycja 2011
Wszystkie prace wymienione powyżej zostają zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.
Ponadto jury zakwalifikowało do wystawy następujące prace:

Radosław Walaugo – La Beaute et la mer / Sable Lady / La mlence(…)
Marek Żmudzki – Kanikuła
Damian Śmigielski – Katarzyna 2010
Tadeusz Koniarz – Bieszczadzki Diabeł
Tomasz Grabowski – Niecodzienni Kulturalni 4
Artur Pławski – Trzy Postawy / Wybicie
Justyna Radzymińska – Nowy Jork w Chmurach / Seria portretów
Łukasz Pepol – Gdzie jesteś? / Mapa Polski
Sebastian Bać – Architektura Miasta 2
Jakub Zdanowicz – Widok na wschód
Beata Podwysocka – Rytmika Konstrukcji 2
Tomasz Oleś – Choinka
Dorota Kiełkucka – Zając – Widok
Piotr Toczyński – Allianz Arena
Maja Żuraw Zaplecze


Poza pracami
wyróżnionymi
i nagrodzonymi
na wystawie
zobaczym również:
I
II
III
I
II
II
III
III